Meble na wymiar Gdańsk

Jeśli chcą Państwo wyposażyć swoją kuchnię, garderobę czy salon w wyjątkowo estetyczne meble na wymiar Gdańsk, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zajmujemy się projektowaniem całych wnętrz, ale równie chętnie pomożemy odświeżyć Państwa pomieszczenie. Wymiana frontów meblowych nie wymaga zakupu nowego kompletu mebli, a może diametralnie odmienić klimat panujący w danym pokoju. Wykorzystując naszą lakiernię, nadamy każdemu elementowi zabudowy nie tylko schludny wygląd, ale także niepowtarzalny design.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby wszystkich naszych klientów są mocno zróżnicowane. Właśnie dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie,  z należytą starannością i niesłabnącym zaangażowaniem. Bez względu na to, czy jego przedmiotem jest obszerna zabudowa deweloperska, czy projekt małej kuchni na wymiar. W przypadku braku wizji dotyczącej wyglądu pomieszczenia zaoferujemy nasz autorski projekt.

Realizacje

agd do twojej kuchni na wymiar Gdańsk

W trosce o satysfakcję ze współpracy z naszą firmą, wzbogaciliśmy ofertę o wyjątkowo szeroki asortyment produktów AGD wyłącznie od uznanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko fachowe usługi stolarskie, ale także sprzęt do zabudowy i wolnostojący, który powinien znaleźć się w każdej kuchni zaprojektowanej na wymiar.

Bez względu na planowany charakter wnętrza, w naszym katalogu znajdą Państwo niezawodny sprzęt, z którego korzystanie będzie komfortowe przez wiele długich lat.

Kiełpino Cicha 2

tel.