Meble kuchenne, kuchnie na wymiar

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby wszystkich naszych klientów są mocno zróżnicowane. Właśnie dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie,  z należytą starannością i niesłabnącym zaangażowaniem. Bez względu na to, czy jego przedmiotem jest obszerna zabudowa deweloperska, czy projekt małej kuchni na wymiar. W przypadku braku wizji dotyczącej wyglądu pomieszczenia zaoferujemy nasz autorski projekt.

Szafy, zabudowy wnęk, garderoby na wymiar

Jeśli chcą Państwo wyposażyć swoją kuchnię, garderobę czy salon w wyjątkowo estetyczną i modną stolarkę meblową, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zajmujemy się projektowaniem całych wnętrz, ale równie chętnie pomożemy odświeżyć Państwa pomieszczenie. Wymiana frontów meblowych nie wymaga zakupu nowego kompletu mebli, a może diametralnie odmienić klimat panujący w danym pokoju. Wykorzystując naszą lakiernię, nadamy każdemu elementowi zabudowy nie tylko schludny wygląd, ale także niepowtarzalny design.

Realizacje

Kuchnie z AGD

W trosce o satysfakcję ze współpracy z naszą firmą, wzbogaciliśmy ofertę o wyjątkowo szeroki asortyment produktów AGD wyłącznie od uznanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko fachowe usługi stolarskie, ale także sprzęt do zabudowy i wolnostojący, który powinien znaleźć się w każdej kuchni zaprojektowanej na wymiar.

Bez względu na planowany charakter wnętrza, w naszym katalogu znajdą Państwo niezawodny sprzęt, z którego korzystanie będzie komfortowe przez wiele długich lat.

Kiełpino Cicha 2

tel.