lakierowanie mebli

Oferujemy naszym klientom i kontrahentom szereg usług.
Jedną z nich jest produkcja frontów na wymiar. Posiadamy bogaty wybór frontów lakierowanych na połysk oraz półmat z bogatej w kolory bazy RAL i NCS Produkcja frontów odbywa się na maszynach CNC co umożliwia nam zaspokoić każdego klienta fronty frezowane można wybrać z gotowych wzorów jak i pod indywidualne zamówienie. Fronty wykonujemy na Każdy wymiar.

Serdecznie zapraszamy stolarzy do współpracy (realizujemy ekspresowe realizacje)

Usługi CNC drewno, cięcie płyt meblowych

Kolejną w prowadzoną usługę dla stolarzy to cięcie płyt meblowych oraz blatów i oklejanie formatek okleiną PCV.
W trakcie realizacji usług korzystamy wyłącznie z pomocy najnowszej technologii.

Usługi Projektowe

Dodatkowo Posiadamy profesjonalny program do projektowania mebli na wymiar.
Wystarczy przyjść do nas lub wysłać na email wymiary pomieszczenia omówimy układ mebli i wykonamy profesjonalny projekt mebli dla ciebie.
Po za akceptowaniu wytniemy twoje meble i wykonamy wszystkie potrzebne otwory montażowe tak aby pozostało tylko skręcić meble u klienta.

fronty meblowe mdf szafki kuchenne

Nie wszystkie remonty wymagają stuprocentowej wymiany zabudowy stolarskiej. Niekiedy wystarczy tylko zdecydować się na nowe fronty meblowe. Staranne cięcie numeryczną piłą formatową zapewni naszym realizacjom estetyczny kształt, a po wizycie w lakierni zyskają one atrakcyjną kolorystykę i zostaną zabezpieczone na wiele lat.

Dzięki naszej pomocy każde wnętrze Państwa domu zyska nowy charakter i niepowtarzalny klimat. Eleganckie fronty meblowe sprawią, że pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle okazale i designersko. Wszystkie nasze realizacje tworzymy w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

Kiełpino Cicha 2

tel.