lakierowanie mebli

Oferujemy naszym klientom szereg usług pozwalających na kompleksowe wykonanie zamówienia. Aby wszystkie drewniane realizacje, które wychodzą spod rąk naszych inżynierów były niepowtarzalne i zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi trendami meblarskimi, korzystamy z naszej własnej lakierni.

Wszystkie produkty stolarskie, które dostarczamy naszym kontrahentom, są swoistymi dziełami sztuki. Przez wiele lat, podczas których rozwijaliśmy swoje umiejętności i zyskaliśmy tym samym sympatię wielu klientów, udało nam się dostarczyć meble na wymiar do każdego zakątka Polski, a nawet do Skandynawii.

Usługi CNC drewno, cięcie płyt meblowych

W trakcie realizacji usług korzystamy wyłącznie z pomocy najlepszych technologii i utalentowanych stolarzy. Podczas wykonywania mebli na wymiar, które w każdym najdrobniejszym szczególe przypominają te z wizualizacji i zaproponowanych projektów, korzystamy z ultraprecyzyjnego cięcia CNC. Z tym profesjonalnym sprzętem żadne zlecenie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Bez względu na to, czy dotyczy małej garderoby, czy też kompleksowej zabudowy deweloperskiej.

Korzystając z naszej pomocy przy aranżacji wymarzonego wnętrza, otrzymają Państwo nie tylko fachową pomoc, ale również profesjonalne doradztwo. Będziemy do dyspozycji przez cały czas trwania zlecenia, aby zagwarantować całkowitą satysfakcję z naszych usług.

fronty meblowe mdf szafki kuchenne

Nie wszystkie remonty wymagają stuprocentowej wymiany zabudowy stolarskiej. Niekiedy wystarczy tylko zdecydować się na nowe fronty meblowe. Staranne cięcie CNC zapewni naszym realizacjom estetyczny kształt, a po wizycie w lakierni zyskają one atrakcyjną kolorystykę i zostaną zabezpieczone na wiele lat.

Dzięki naszej pomocy każde wnętrze Państwa domu zyska nowy charakter i niepowtarzalny klimat. Eleganckie fronty meblowe sprawią, że pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle okazale i designersko. Wszystkie nasze realizacje tworzymy w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

Kiełpino Cicha 2

tel.